Novinky

X.ročník Kelečského turnaje

12.09.2017 14:21

Desátý jubilejní ročník našeho předsezónového turnaje zná své vítěze. V kategorii neregistrovaných si uhájil prvenství Orel Hranice, jehož dvěma hráčům se podařilo umístit na zlatém a stříbrném postu v jednotlivcích. Třetí místo patřilo Petru Šístkovi, který s týmem UZEL Přerov obsadil druhou pozici. Bronz putuje do nedalekých Zámrsky k účastníkům naší amatérské ligy.

Mezi registrovanými panovalo větší napětí. Poslední den však tabulku zamíchala čtveřice s názvem ETE DESTILERE, která si přijela pro zlato. Hráči svým celkovým náhozem 1923 kuželek překonali nový rekord kuželny v disciplíně 4x100hs. Padla dokonce druhá pětistovka v tomto turnaji, a to zásluhou Ondry Topiče (504). Nebyl to ale jediný rekord, který mohli diváci spatřit, protože tabulkou rekordů zatřepal a zároveň obsadil i nejvyšší post v kategorii mužů s číslem 522 Rostislav Gorecký. Poslední stupínek vítězů připadl Daliboru Tučkovi, který si zahrál s domácími hráči. V ženské kategorii obsadila první místo Monika Pavelková, další hráčka Kelče Anička Mašlaňová místo třetí. Kelečští kuželkáři taky neodejdou z turnaje s prázdnou, jelikož jejich sestava vybojovala po několika letech konečně nějakou medailovou příčku, letos to byla bronzová.

Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme všem k jejich výkonům, především výhercům!

 

Kelečští kuželkáři ovládli Orelskou soutěž třetí rok po sobě!

21.05.2017 17:35

Zlatého hetricku se dočkali orelští kuželkáři z Kelče, kdy se jim podařilo obhájit titul Mistra ČR. Ve složení Pavelka Petr ml., Pavelka Petr st., Mašlaňová Anna a Pavelková Monika se jim poštěstilo v disciplíně 4x100hs a přehráli zbylých sedm týmů. Více zde.

Mašlaňová na MČR juniorek získala bronz!

06.05.2017 17:22

Velkého úspěchu se dočkala naše hráčka Anna Mašlaňová. Poslední dubnový víkend se na druhém konci republiky konalo Mistrovství ČR juniorek, přesněji v nejzápadnějším koutě republiky v Aši. Dlouhá cesta však přinesla své ovoce. Ze sobotní kvalifikace, kdy z 36 hráček, které si své místo vybojovaly v krajských přeborech, postupovalo do nedělního finále čtyři a dvacet nejlepších, se Anička dostala z průběžného devátého místa (538).
Finálový den zahrála ještě lépe (564) a v kombinaci 2x120 hodů sdružených, kdy se sčítají výsledky z obou her, se vyhoupla až na třetí pozici.

Podrobnější výsledky jsou k dispozici v sekci turnaje nebo na webu ČKA.

Třetí ročník Amatérské ligy zná své medailisty!

25.03.2017 10:45

Je dobojováno! V posledním kole soutěže se konečně rozhodlo o vítězi třetí ročníku KAL, kterým se stává družstvo Skaličky. Již po výborné hře, kdy čtveřice zahrála nejlepší výkon sezóny a poradila si snadno s Ohnivým dechem 10:0, bylo jasné, kdo letos usedne na příčku nejvyšší.
Zámrsky, ačkoliv v průběhu jednotlivých kol kolísaly mezi první až třetí pozicí, nakonec díky o kousek horšímu skóre na Skaličku uhájily stříbro. Na bednu se poprvé vyhoupli i Doliňáci, kteří se poslední utkání střetli se Zámrskami. Dolina měla i přes prohru bronzové umístění jisté minimálně dvě kola zpět, jelikož za ní čtvrtý a pátý tým zaostával přibližně o dvě vítězství. Hasičům se však závěr sezóny vydařil a poslední výhrou nad PIMAKEM utekl Ohnivému dechu, a tak právoplatně obsazuje čtvrté místo.
Střed tabulky byl poměrně vyrovnaný. Šesté se umisťují Kladeruby, které ztratily na pátý Ohnivý dech jen jediný bod. Nestálá sestava se projevila u Střelců, kterým se letos moc nedařilo, a proto obsazují sedmou příčku. Nováček soutěže PIMAKO bohužel uhájil pouze jedinou výhru, ovšem každý z nás jednou začínal. Není však pochyb o tom, že tento tým jistě v budoucnu získané zkušenosti zužitkuje.
 

KAL, 20.týden: Do konce soutěže zbývá poslední kolo a o vítězi stále není jasno!

18.03.2017 11:28

Závěr ligy bude pravděpodobně ještě zajímavější, než jsme mohli tušit. Pouhé kolo před koncem vystřídala Zámrsky na první pozici Skalička, která si v tomto týdnu hravě poradila s posledním PIMAKEM, kdy díky vítězství 10:0 získala lepší celkové skóre. Na Zámrsky tentokrát čekala čtveřice Kladerub, která, ačkoliv se to nezdá, nedala svým soupeřům body zadarmo. Celkový počet poražených kuželek nakonec rozhodl o vítězi.
Dolina se předposlední kolo letošní sezóny střetla se čtvrtým Ohnivým dechem. Zápas probíhal v podobném duchu, jako tomu bylo u klání mezi Zámrskami a Kladeruby, ovšem tentokrát z bodů měli radost domácí, čímž si Dolina pojistila konečné bronzové umístění. Ohnivý dech naopak přichází o bramborovou pozici, jelikož předehrané utkání Hasiči-Střelci dopadlo pro Střelce kanárem.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>