Novinky

12.kolo - KAL

13.02.2018 15:27

Vedoucí celky se v tomto kole postaraly o navýšení náskoku nad druhou půlkou tabulky. Skalička snížila vedení Hranických kuželkářů na pouhý bod, ovšem lídr soutěže má stále jednu utkání k dobru. Na třetí pozici se stále drží Zámrsky, kterým je ale v patách tým Doliny a Ohnivého dechu. Boj o stupínky vítězů bude tedy více než napínavý.

11.kolo - KAL

03.02.2018 17:12

Tento týden se tabulka opět zamíchala, ovšem né tak razantně jako předchozí kolo. Z bronzové pozice spadlo družstvo Doliny, které velmi špatně prohrálo s výpravou Kladerub, která si polepšila o jedno místo. Dolinu tak vystřídaly Zámrsky, které sehrály s Ohnivým dechem velmi dramatické utkání, ovšem nakonec rozhodoval celkový počet sražených kuželek ve prospěch domácích. Ohnivý dech tak klesl na pátou příčku tabulky.
Náskok navýšily svou výhrou Hranice a čtveřice ze Skaličky. U hranických kuželkářů dopadl zápas proti Hasičům se zcela jasným výsledkem. Naopak Skaličákům se tentokrát moc nedařilo, ale na dva vítězné body nad Kolečkovými uhrát dokázali.

10. kolo - KAL

28.01.2018 13:21

Konečně byla zahájena jarní část sezóny, kdy jsou na řadě odvety. Hned v tomto týdnu se pořádně zamíchalo pořadí tabulky, ovšem vedení s náskokem 3 bodů na druhou Skaličku si stále drží tým Hranic. Od bronzového umístění až po průběžné šesté místo je rozdíl minimální, takže na stupínek vítězů má šanci víceméně každý.
I spodní část tabulky je vyrovnaná. Družstvům ale spíše chybí štěstěna, jelikož ve většině případů prohrají o malý kousek. Uvidíme, co přinesou následující kola.

9.kolo - KAL

21.01.2018 10:48

V tomto kole vyhráli především favorité soutěže, tedy týmy horní části tabulky. Jediným překvapením byla velmi těsná prohra Hasičů se čtveřicí Kolečkovic, která je stála průběžnou třetí pozici. Rodině Kolečkových však dva vítězné body pomohly odpíchnout se od posledního místa a dostat se tak před Střelce.

8. kolo - KAL

14.01.2018 13:56

Výhry domácích družstev zamíchaly průběžné pořadí. Prohra Zámrsk a Ohnivého dechu dostala do popředí Skaličku, Dolina si naopak připsáním vítězných dvou bodů polepšila a pomalinku se sune nahoru. Zatím neporažené Hranice stále odolávají tlaku soupeřů a drží si tříbodový náskok.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>