Novinky

KAL 2017-2018 zná své medailisty!

04.05.2018 10:51

Další (v pořadí již čtvrtý) ročník Kelečské amatérské ligy v kuželkách je minulostí. Letos ale nastala změna na stupínkách vítězů, kdy nový přesto nejzkušenější tým usedl na první příčku naší tabulky. Vítězem se tedy stalo družstvo Orel Hranice. Skalička tak svůj třetí titul nezískala, naopak sezónu zakončila na druhém místě. Z bronzu, o který byl boj největší, se radovala sestava Ohnivého dechu. Mírně zklamaní Hasiči se museli nakonec spokojit se čtvrtou pozicí. K mírnému propadu oproti minulým létům došlo u Doliny a výpravě ze Zámrsk, kteří se museli smířit s pátým a šestým umístěním a za nimi následovaly manšafty Kolečkovic a Kladerub. Střelcům se letos moc nepoštěstilo, jelikož za celou dobu uhráli pouze dvě vítězství, což stačilo až na poslední místo.
Uvidíme, zdali se jim po letních měsících podaří prolomit nešťastnou šňůru.

17.kolo-KAL

16.03.2018 23:54

O vítězi je rozhodnuto již několik kol, dá se dokonce říct, že o stříbrném umístění taky. Stále však zbývá třetí pozice, na niž si již několik týdnů hoví Ohnivý dech. Na toho ale poslední utkání této sezóny čeká silný soupeř Skalička. Družstvo Hasičů, které stojí těsně pod stupínkem medailistů, bude ze sebe muset vydat zbytky sil a pokusit se probojovat na bronzovou příčku. Štěstěna v podobě Doliny jim napomohla toto kolo, kdy Doliňáci přehráli Zámrsky se značným rozdílem. Zámršťákům to akorát zajistilo pokles na pátou pozici a zároveň tak mohli zavrhnout možnost dostat se mezi první tři týmy. Hasiči si naopak pomohli kanárem, kterého udělili Kladerubám. Skalička jakožto tým horní části tabulky naopak měla trable s posledními Střelci, přesto se jí nakonec podařilo vyhrát s odřenýma ušima.

16.kolo-KAL

16.03.2018 22:15

Šestnáctý hrací týden zvládly odehrát dle rozlosování pouze čtyři tými, pro zbylá utkání byl stanoven odklad. Jasný favorit Orel Hranice nelenili ani tentokrát a snadno uhrál vítězství nad posledními Střelci. Zabodovat se podařilo i čtveřici Kolečkovic družstva, která (ačkoliv s rozdílem pouhých 24 kuželek) přehrála své soupeře z Kladerub. Ovšem dohrávky maličko zamíchaly průběžným pořadím tabulky. Skalička si vybrala svou slabší chvíli právě při klání se Zámrskami, což jim napomohlo vyšvihnout se opět na čtvrtou příčku. Ohnivý dech však výhrou nad Hasiči pouze upevnil své již dlouho držící bronzové umístění.
Čekají nás už jen dvě kola do konce, tak uvidíme, zdali některé manšafty na poslední chvíli zaberou nebo jestli se spokojí s jejich dosavadním umístěním. Necháme se překvapit...

15.kolo-KAL

06.03.2018 21:38

Družstva horní části tabulky utvrzují ostatní týmy svým vítězstvím, že na medailové pozice patří právem. Orel Hranice, Skalička i Ohnivý dech si poradili s protivníkem poměrně snadno, když všechny výsledky ukazují na stav 8:2. Na bramborové umístění dosáhli Hasiči, na bronzovou příčku ztrácejí pouhé dva body. Napomohla jim k tomu výhra nad čtveřicí Střelců, kterým nepomohlo ani vysoké číslo Tondy Pitruna. Stále je však o co hrát, uvidíme, co přinesou následující kola.

14.kolo-KAL

25.02.2018 16:48

Tabulka pořadí se tentokrát nijak nezměnila, jelikož vedoucí manšafty urvaly další dva vítězné body. Zámrsky naopak jako jediné prohrály, a to zásluhou týmu Hasiči, kterým pomohla vyrovnanost jednotlivých hráčů a hlavně výkon Jardy Staši, který porazil nejlepšího ze svých protivníků.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>