Novinky

2.kolo KAL

26.11.2017 23:52

Po druhém týdnu si vedení udržují nováčci z Hranic, kteří nezaváhali a zvítězili nad Hasiči 0:10. Vstup do sezóny se tak Hasičům příliš nevydařil, jelikož to bylo pro ně teprve první utkání. Velmi napínavý zápas bylo možné sledovat hned po odehrání prvních dvou týmů. Souboj Kladeruby - Dolina byl vyrovnaný až do posledních hodů, kdy nakonec rozhodl vyšší celkový počet sražených kuželek, a to ve prospěch domácích 6:4. Podobný průběh mělo klání i mezi Ohnivým dechem a Zámrskami, ovšem zde si Ohnivý dech udržel mnohem větší náskok, takže si mohl zaslouženě připsat další dva vítězné body. Družstvo Kolečkovic i pro tentokrát narazilo na silnějšího soupeře a nechalo Skaličku se zcela jasným výsledkem vyhrát. Čtveřice, které skaličská výprava uštědřila prohru, ale nemusí věšet hlavu, uvidíme, co přinesou následující kola.

1.kolo KAL

19.11.2017 13:47

Nová sezóna amatérské ligy (i když se značným zpožděním) byla zahájena. Po prvním kole se ujal vedení nováček Orel Hranice, který se dříve účastnil soutěže neregistrovaných v Přerově. Odnesl to Kolečkovic tým, který ačkoliv zahrál třetí nejlepší výsledek kola, neuhrál bohužel ani jedno dílčí vítězství.
Průběžně druhý je Ohnivý dech, jenž si hravě poradil s Dolinou. Bronzová příčka patří prozatím Zámrskám, které s těsným výsledkem přehrály Střelce.
Na výsledek Skaličky a Kladerub si budeme muset ještě chvíli počkat.

X.ročník Kelečského turnaje

12.09.2017 14:21

Desátý jubilejní ročník našeho předsezónového turnaje zná své vítěze. V kategorii neregistrovaných si uhájil prvenství Orel Hranice, jehož dvěma hráčům se podařilo umístit na zlatém a stříbrném postu v jednotlivcích. Třetí místo patřilo Petru Šístkovi, který s týmem UZEL Přerov obsadil druhou pozici. Bronz putuje do nedalekých Zámrsky k účastníkům naší amatérské ligy.

Mezi registrovanými panovalo větší napětí. Poslední den však tabulku zamíchala čtveřice s názvem ETE DESTILERE, která si přijela pro zlato. Hráči svým celkovým náhozem 1923 kuželek překonali nový rekord kuželny v disciplíně 4x100hs. Padla dokonce druhá pětistovka v tomto turnaji, a to zásluhou Ondry Topiče (504). Nebyl to ale jediný rekord, který mohli diváci spatřit, protože tabulkou rekordů zatřepal a zároveň obsadil i nejvyšší post v kategorii mužů s číslem 522 Rostislav Gorecký. Poslední stupínek vítězů připadl Daliboru Tučkovi, který si zahrál s domácími hráči. V ženské kategorii obsadila první místo Monika Pavelková, další hráčka Kelče Anička Mašlaňová místo třetí. Kelečští kuželkáři taky neodejdou z turnaje s prázdnou, jelikož jejich sestava vybojovala po několika letech konečně nějakou medailovou příčku, letos to byla bronzová.

Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme všem k jejich výkonům, především výhercům!

 

Kelečští kuželkáři ovládli Orelskou soutěž třetí rok po sobě!

21.05.2017 17:35

Zlatého hetricku se dočkali orelští kuželkáři z Kelče, kdy se jim podařilo obhájit titul Mistra ČR. Ve složení Pavelka Petr ml., Pavelka Petr st., Mašlaňová Anna a Pavelková Monika se jim poštěstilo v disciplíně 4x100hs a přehráli zbylých sedm týmů. Více zde.

Mašlaňová na MČR juniorek získala bronz!

06.05.2017 17:22

Velkého úspěchu se dočkala naše hráčka Anna Mašlaňová. Poslední dubnový víkend se na druhém konci republiky konalo Mistrovství ČR juniorek, přesněji v nejzápadnějším koutě republiky v Aši. Dlouhá cesta však přinesla své ovoce. Ze sobotní kvalifikace, kdy z 36 hráček, které si své místo vybojovaly v krajských přeborech, postupovalo do nedělního finále čtyři a dvacet nejlepších, se Anička dostala z průběžného devátého místa (538).
Finálový den zahrála ještě lépe (564) a v kombinaci 2x120 hodů sdružených, kdy se sčítají výsledky z obou her, se vyhoupla až na třetí pozici.

Podrobnější výsledky jsou k dispozici v sekci turnaje nebo na webu ČKA.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>