Novinky

16.kolo KP: Kelč A - Zlín C

22.02.2017 16:57

Oproti béčku se poštěstilo alespoň našemu týmu "A", který se v pátek utkal se zlínskou výpravou. Kelečskou sestavu opět podpořili hráči "B", kdy utkání zahájila Marie Pavelková. Výbornou první padesátku, kdy si nad svou protivnicí uhájila menší náskok, ale naráz vystřídal výrazný pokles jak v plných, tak i v dorážce. Soupeřka se tak ujala vedení. To však netrvalo dlouho, jelikož v následujících čtyřech rundách přišla smršť skvělých náhozů domácích, a tak Zlín před prohrou neochránil ani jejich zadák, který byť Mirka Pavelku porazil, tak manko se mu stáhnout nepodařilo. Zápas tedy končí výhrou Kelče 6:2 v poměru 2520:2489 poražených kuželek.

15.kolo MOP

22.02.2017 16:50

Smolný zápas na půdě Nového Jičína B zažilo ve čtvrteční podvečer kelečské béčko. Na soupeře, který se po celou sezónu potýkal bez jediné výhry, se na naše kuželkáře připravil velmi dobře. První runda dopadla však ve prospěch Kelče, i když Stanislav Pitrun zvítězil jen o pouhých sedm kuželek. Domácím tak nečinilo v následujících soubojích snadno získat vedení. Marii Pavelkové se tentokrát start nevydařil a pustila soupeři jedna dvacet kuželek. Těsnější souboj patřil třetím hráčům, ovšem jičínskému Poláškovi se nakonec podařilo o 11 kuželek našeho Martina Jarábka přehrát. Jiří Janošek, poslední naděje kelečské výpravy první padesátku sice zvítězil, druhou se více dařilo soupeři, proto výsledek utkání připisuje první výhru Novému Jičínu B 5:1 v poměru 1579:1550.

Amatérská liga: 15. týden

14.02.2017 13:48

Poměrně překvapivá prohra Skaličky s týmem Hasičů pomohla v tomto kole Zámrskám navýšit svůj bodový náskok, a více si tak pojistit své dosavadní umístění. Hasičům naopak vítězství umožnilo posunout se na průběžnou čtvrtou příčku, ze které sesadili Ohnivý dech, který se utkal právě s vedoucím družstvem tabulky.
Dolina, ačkoliv udělila Střelcům kanára s rozdílem téměř dvě sta kuželek, však zůstává na bronzové pozici díky horšímu skóre. Skaličce ale stále dýchá na záda, proto boj o co nejlepší místo bude zajisté trvat až do konce sezóny.
PIMAKO po nešťastné prohře z minulého týdne, kdy prohrálo o pouhých pár kuželek, se střetlo se čtveřicí Kladerub, která dala svým protivníkům šanci až v druhé půli utkání. Na vítězství to ale PIMAKU kvůli lepšímu celkovému náhozu domácích nestačilo.

KPZK: 15.kolo soutěže

14.02.2017 13:37

Bohužel družstvu "A", hrající krajský přebor Zlínského kraje se oproti našemu béčku sobotní klání nevyvedlo. Výprava pro tentokrát zamířila na dvoudráhu do Zubří, kde podlehli svým dlouholetým protivníkům. Domácí byli jako vždy připraveni a bod nechali jen Tondu Plesníkovi a Jožku Gassmannovi. Ačkoliv se kelečské sestavě podařilo až na jednoho porazit s přehledem hranici 400 kuželek, štěstí stálo na straně Zubří. Áčko tak odjíždí s prohrou 6:2 v poměru 523:2448 poražených kuželek.

OP, 14.kolo: Výhra nad Bílovcem!

14.02.2017 13:25

Po prohře v Odrách se mohlo béčko radovat s dalšího vítězství, které si vybojovalo na domácí kuželně proti týmu Bílovce. Velmi napjatá atmosféra panovala po celou dobu utkání, kdy všechny dvojice byly zcela vyrovnané. Nejvíce však burcoval diváky poslední nához, přesněji druhá padesátka. Marie Pavelková uzavírající kelečskou sestavu totiž vedla o pouhých pár kuželek a celkový náskok Kelče nebyl nikterak vysoký, aby hostující kuželkář nemohl bojovat o výhru svého družstva. Marušce se nastěstí velmi dobře vyvedla dorážka. Tím ustědřila porážku nejen svému protivníkovi, ale taky celé výpravě Bílovce. Béčko si může připsat další dva body, kdy celkové výsledky čtvrtečního souboje činí poměr 4,5:1,5 s rozdílem 31 kolků (1641:1610).

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>