Novinky

Třetí ročník Amatérské ligy zná své medailisty!

25.03.2017 10:45

Je dobojováno! V posledním kole soutěže se konečně rozhodlo o vítězi třetí ročníku KAL, kterým se stává družstvo Skaličky. Již po výborné hře, kdy čtveřice zahrála nejlepší výkon sezóny a poradila si snadno s Ohnivým dechem 10:0, bylo jasné, kdo letos usedne na příčku nejvyšší.
Zámrsky, ačkoliv v průběhu jednotlivých kol kolísaly mezi první až třetí pozicí, nakonec díky o kousek horšímu skóre na Skaličku uhájily stříbro. Na bednu se poprvé vyhoupli i Doliňáci, kteří se poslední utkání střetli se Zámrskami. Dolina měla i přes prohru bronzové umístění jisté minimálně dvě kola zpět, jelikož za ní čtvrtý a pátý tým zaostával přibližně o dvě vítězství. Hasičům se však závěr sezóny vydařil a poslední výhrou nad PIMAKEM utekl Ohnivému dechu, a tak právoplatně obsazuje čtvrté místo.
Střed tabulky byl poměrně vyrovnaný. Šesté se umisťují Kladeruby, které ztratily na pátý Ohnivý dech jen jediný bod. Nestálá sestava se projevila u Střelců, kterým se letos moc nedařilo, a proto obsazují sedmou příčku. Nováček soutěže PIMAKO bohužel uhájil pouze jedinou výhru, ovšem každý z nás jednou začínal. Není však pochyb o tom, že tento tým jistě v budoucnu získané zkušenosti zužitkuje.
 

KAL, 20.týden: Do konce soutěže zbývá poslední kolo a o vítězi stále není jasno!

18.03.2017 11:28

Závěr ligy bude pravděpodobně ještě zajímavější, než jsme mohli tušit. Pouhé kolo před koncem vystřídala Zámrsky na první pozici Skalička, která si v tomto týdnu hravě poradila s posledním PIMAKEM, kdy díky vítězství 10:0 získala lepší celkové skóre. Na Zámrsky tentokrát čekala čtveřice Kladerub, která, ačkoliv se to nezdá, nedala svým soupeřům body zadarmo. Celkový počet poražených kuželek nakonec rozhodl o vítězi.
Dolina se předposlední kolo letošní sezóny střetla se čtvrtým Ohnivým dechem. Zápas probíhal v podobném duchu, jako tomu bylo u klání mezi Zámrskami a Kladeruby, ovšem tentokrát z bodů měli radost domácí, čímž si Dolina pojistila konečné bronzové umístění. Ohnivý dech naopak přichází o bramborovou pozici, jelikož předehrané utkání Hasiči-Střelci dopadlo pro Střelce kanárem.

Amatérská liga: 17.kolo

24.02.2017 11:35

Po delším časovém úseku došlo opět ke změně pořadí. Po dvou neúspěšných utkáních, kdy Zámrsky podlehly svým soupeřům a ztratily tak svůj čtyřbodový náskok, se do čela tabulky probojovala Skalička díky lepšímu nahranému skóre. Ta si tentokrát poměrně jednoduše poradila s výpravou Kladerub. Napomohli jí Střelci, kterým se konečně poštěstilo a porazili již dlouho vedoucí tým Zámrsk.
Dolina svým protivníkům mohla rovněž konkurovat, mnohem lépe zamíchat průběžná umístění a udělat tak soutěž ještě mnohem napínavější, jelikož do konce letošního ročníku zbývají poslední čtyři kola. Ovšem tento týden jim vyrovnání bodů s ostatními zkomplikovali Hasiči, kteří zvítězili o pouhých pět kuželek.
PIMAKO, nováček soutěže, stále daruje svým zkušenějším soupeřům body. Minule je výhra minula velmi těsně, tento týden se situace bohužel opakovala. Ačkoliv tomu celkový nához družstva nenasvědčuje, PIMAKO mělo znovu šanci zvítězit. Rozhodovaly poslední hody zadáků, které rozhodly ve prospěch Ohnivého dechu.

16.kolo KP: Kelč A - Zlín C

22.02.2017 16:57

Oproti béčku se poštěstilo alespoň našemu týmu "A", který se v pátek utkal se zlínskou výpravou. Kelečskou sestavu opět podpořili hráči "B", kdy utkání zahájila Marie Pavelková. Výbornou první padesátku, kdy si nad svou protivnicí uhájila menší náskok, ale naráz vystřídal výrazný pokles jak v plných, tak i v dorážce. Soupeřka se tak ujala vedení. To však netrvalo dlouho, jelikož v následujících čtyřech rundách přišla smršť skvělých náhozů domácích, a tak Zlín před prohrou neochránil ani jejich zadák, který byť Mirka Pavelku porazil, tak manko se mu stáhnout nepodařilo. Zápas tedy končí výhrou Kelče 6:2 v poměru 2520:2489 poražených kuželek.

15.kolo MOP

22.02.2017 16:50

Smolný zápas na půdě Nového Jičína B zažilo ve čtvrteční podvečer kelečské béčko. Na soupeře, který se po celou sezónu potýkal bez jediné výhry, se na naše kuželkáře připravil velmi dobře. První runda dopadla však ve prospěch Kelče, i když Stanislav Pitrun zvítězil jen o pouhých sedm kuželek. Domácím tak nečinilo v následujících soubojích snadno získat vedení. Marii Pavelkové se tentokrát start nevydařil a pustila soupeři jedna dvacet kuželek. Těsnější souboj patřil třetím hráčům, ovšem jičínskému Poláškovi se nakonec podařilo o 11 kuželek našeho Martina Jarábka přehrát. Jiří Janošek, poslední naděje kelečské výpravy první padesátku sice zvítězil, druhou se více dařilo soupeři, proto výsledek utkání připisuje první výhru Novému Jičínu B 5:1 v poměru 1579:1550.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>