Novinky

Vánoční turnaj dorostu 2011 zná vítěze!

13.12.2011 13:33

Po skončení podzimní části se tradičně koná celorepublikový Vánoční turnaj pro dorostenecká čtyřčlenná družstva krajských výběrů. Letošní rok nebyl žádnou vyjímkou. Jelikož náš dorostenecký tým hraje v Severomoravské divizní soutěži, byly 2 naše hráčky (Monika a Marie Pavelkovy) nominovány, aby reprezentovaly Olomoucký kraj na tomto turnaji, který se letos konal v nedalekém Přerově, kde si díky svým vyrovnaným výkonům společně s dalšími 2 spoluhráči vybojovali stříbrnou pozici. Podrobnosti o turnaji zde.

Hurá do boje!

15.09.2011 20:03

Je rozlosováno, sezóna může začít. Nejvíce nadšení jsou především naši nejmladší hráči, kteří letos odstartují svůj první ročník v soutěži PMN - Pohár mladých nadějí. Doufejme, že se jejich pilná dřina vyplatí. :)

*více o úspěchu žáků a žaček našeho oddílu naleznete v sekci Turnaje.

Postup do krajského přeboru!

04.09.2011 15:27

Po několika letech hraní v okresním přeboru (Nový Jičín, Přerov, Vsetín) se naše mužstvo "A" rozhodlo, že je na čase jít vstříc vyšší soutěži. Náš tým "A", který v letošní sezóně obsadil 2. místo a díky odmítnutí družstva TJ Sokol Sedlnice, výherce Okresního přeboru, postoupit, měl příští sezónu 2011-2012 nastoupit do Moravskoslezského krajského přeboru, avšak obdrželi jsme nabídku od pana M. Divílka hrát v Krajském přeboru zlínského kraje.I když se některým hráčům tato skutečnost nezdála jako nejlepší nápad, nakonec rozhodl hlas většiny. Nastala chvíle rozhodování, nakonec jsme se však rozhodli pro Zlínskou soutěž. Doufáme, že i přesto, že vstupupujeme do vyšší soutěže jako nováčci se nám v následující sezóně zadaří:).

Napište nám!

12.08.2011 13:18

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky a dotazy? Napište nám zde do diskuse nebo na naši e-mailovou adresu kuzelnakelc@email.cz. Za Vaše názory budeme rádi.Děkujeme a těšíme se na Vaši případnou návštěvu, kuželkáři Kelč.

*v případě zájmu o pronájem kuželny viz Kontakt.

Vítejte na našem novém webu

12.08.2010 11:13

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu zpravodajů i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích, které připravujeme.

<< 46 | 47 | 48 | 49 | 50