Novinky

16.kolo-KAL

16.03.2018 22:15

Šestnáctý hrací týden zvládly odehrát dle rozlosování pouze čtyři tými, pro zbylá utkání byl stanoven odklad. Jasný favorit Orel Hranice nelenili ani tentokrát a snadno uhrál vítězství nad posledními Střelci. Zabodovat se podařilo i čtveřici Kolečkovic družstva, která (ačkoliv s rozdílem pouhých 24 kuželek) přehrála své soupeře z Kladerub. Ovšem dohrávky maličko zamíchaly průběžným pořadím tabulky. Skalička si vybrala svou slabší chvíli právě při klání se Zámrskami, což jim napomohlo vyšvihnout se opět na čtvrtou příčku. Ohnivý dech však výhrou nad Hasiči pouze upevnil své již dlouho držící bronzové umístění.
Čekají nás už jen dvě kola do konce, tak uvidíme, zdali některé manšafty na poslední chvíli zaberou nebo jestli se spokojí s jejich dosavadním umístěním. Necháme se překvapit...

15.kolo-KAL

06.03.2018 21:38

Družstva horní části tabulky utvrzují ostatní týmy svým vítězstvím, že na medailové pozice patří právem. Orel Hranice, Skalička i Ohnivý dech si poradili s protivníkem poměrně snadno, když všechny výsledky ukazují na stav 8:2. Na bramborové umístění dosáhli Hasiči, na bronzovou příčku ztrácejí pouhé dva body. Napomohla jim k tomu výhra nad čtveřicí Střelců, kterým nepomohlo ani vysoké číslo Tondy Pitruna. Stále je však o co hrát, uvidíme, co přinesou následující kola.

14.kolo-KAL

25.02.2018 16:48

Tabulka pořadí se tentokrát nijak nezměnila, jelikož vedoucí manšafty urvaly další dva vítězné body. Zámrsky naopak jako jediné prohrály, a to zásluhou týmu Hasiči, kterým pomohla vyrovnanost jednotlivých hráčů a hlavně výkon Jardy Staši, který porazil nejlepšího ze svých protivníků.

13.kolo-KAL

18.02.2018 22:09

Hostující družstva využila nasazení svých hráčů na soupeře a vyplatilo se. Většina náhozů přinesla pro přihlížející zajímavou podívanou, ovšem nejnapínavější souboj proběhl určitě mezi družstvy Skalička - Orel Hranice. Lídr tabulky nakonec lepším náhozem zadáka otočil stav utkání opět ve svůj prospěch.

12.kolo - KAL

13.02.2018 15:27

Vedoucí celky se v tomto kole postaraly o navýšení náskoku nad druhou půlkou tabulky. Skalička snížila vedení Hranických kuželkářů na pouhý bod, ovšem lídr soutěže má stále jednu utkání k dobru. Na třetí pozici se stále drží Zámrsky, kterým je ale v patách tým Doliny a Ohnivého dechu. Boj o stupínky vítězů bude tedy více než napínavý.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>