10.kolo, Frenštát˝B˝ - Kelč˝A˝

15.01.2011 18:26

Začala jarní část a jako první jsme zavítali na kuželnu do Freštátu. Náš pravidelně první hráč Antonín Plesník nastoupil proti domácímu Vladimíru Vojkůvkovi. Už od prvního hodu nenechal Tonda soupeře pustit před sebe, což prokázal jak v plných, tak i v dorážce. Už první dráhu uhrál dostatečný náskok k tomu, aby jej soupeř už nemohl předehnat. Antonín Plesník 431:385 Vladimír Vojkůvka, první body patří Kelči. V druhé rundě nastoupili domácí Jiří Veselý a Miroslav Pavelka. Jirka se snaží urdžet krok s Mirkem, ale moc se mu to nedaří, už jen první dráhu prohrává o 40 kolků. Na druhé dráze jsou oba vyrovnaní, avšak Mirkovi se lépe vydaří dorážka a tak Kelč může jásat z dalších 2 bodů znovu. Miroslav Pavelka 424:376 Jiří Veselý, 0:4 pro náš tým. Třetí dvojice (Miroslav Makový a Petr Tomášek) začala svou hru. Peťa, kterého se soupeř snaží každým hodem předehnat, dává jasně na jevo, že on se jen tak lehce nedá. Tento souboj je napínavý až do posledních hodů, kdy Petra zachránila předposledním hodem soupeřova chyba, a tak si neumožnil završit hru hodem do plných. Petr Tomášek 395:391 Miroslav Makový, zvyšujeme skóre na 0:6. Náš poslední hráč Josef Gassmann, už může hrát v naprostém klidu.  Jožkovi se nedaří ani na jedné dráze dorážka, Zdeněk se snaží, co to jde. Josef Gassmann 381:423 Zdeněk Bordovský, a už je jasné, že Kelč opět vyhrává. Celkový stav zápasu 2:8 pro náš tým v poměru 1578:1631.