11.kolo KAL

01.02.2016 13:06

Jedenácté kolo svedly družstva mezi sebou velmi napjaté souboje, kdy rozhodoval opět malý rozdíl co do počtu kuželek, přestože většina z nich nakonec dopadla se zcela jasným výsledkem. Zámršťákům  na paty šlapali Juhyňáci, ovšem vše bylo rozhodnuto v poslední rundě, kdy Antonín Orava nelenil a pro svůj tým získal poslední a nejdůležitější bod.
Překvapením dne byl však velmi slušný výkon čtveřice HOP-TROP Kladeruby, který se utkal s jedním z nejtěžších soupeřů. Skalička měla trochu namále, jelikož se výprava Kladerub postupně ujímala vedení. Zadák Skaličky však nakonec dokázal svým vysokým číslem obrátit stav utkání ve prospěch svého manšaftu.
Páteční podvečer patřil střetnutí Doliny a Střelců, kdy se lépe dařilo Střelcům. Přesto, že se v tabulce neposunuli, alespoň snížili náskok na Doliňáky. Velmi napjatá atmosféra panovala i při klání Chvatíci – Ohnivý dech, ačkoliv při nástupu čtvrtých hráčů se Ohnivému dechu nepodařilo získat jediný bod. Náhozem Roberta Rušara sice nedokázali nad lídrem tabulky zvítězit, přesto byl protivníkův náskok snížen na velmi malý rozdíl, a to pouhé tři devítky.