12.kolo, TJ Kelč - KK Camo Slavičín B

02.12.2012 15:08

Předposlední kolo a zároveň i poslední utkání na domácí půdě vedlo naše družstvo napínavý souboj se Slavičínem. Na Tondovi dnes bylo jasně znát, že není ve své kůži, ale i přesto nad soupeřem dokázal zvítězit a pro své družstvo utržit první body. Antonín Plesník 370:435 Radek Rak. Zato Pavel oproti minule nevydařenému náhozu vstal z mrtných. Na obou drahách předvedl výborné plné (2x 162), díky kterým nad soupeřem získal slušný náskok a zároveň ukořistil i další důležitý bod. Kelečtí zvyšují na 4:0. Pavel Chvatík 449:393 Petr Trefil. Další runda byla zahájena velice napínavým soubojem. První dráhu nakonec zvítězil Tomáš, ale s rozdílem pouhých pár kolků. Soupeř během následujících plných svou ztrátu anulovat. Kelečský hráč bohužel kvůli soupeřově lepší padesátce prohrává. Tomáš Vybíral 401:406 Karel Kabela. Tonda Pitrun v další rundě ale nenechal nic náhodě. Soupeře si zahajující padesátku vychutnal, ale v druhé se slavičínský hráč pokoušel o obrat. Tonda ale jako znalec domácích drah dokázal svůj náskok udržet. Antonín Pitrun 430:425 Čestmír Pekárek. Kelečtí zvyšují na 5:1 s náskokem 67 kolků. Monika završuje první padesátku pěknými 233 kuželkami. Soupeř zaostává za 33 kolků. Druhé plné jí však nevyjdou (128), čehož soupeř trochu využil. V dorážce, kvůli většímu množství chyb, ale získaný náskok pustil. Monika Pavelková 421:376 Josef Číž. Zadáci zahajují svůj nához. Soupeř se Mirka drží zuby nehty, ale kelečský hráč jej před sebe nepustí. Druhou dráhu se pokouší slavičínský hráč o obrat, kdy se rozhoduje až při posledních hodech, kdo ukořistí poslední bod. Miroslav Pavelka 407:412 Petr Bařinka. Náš tým po pár nešťastných utkáních opět vítězí se skórem 6:2, na kuželky 2478:2371.