12.kolo, TJ Tatran Litovel - TJ Kelč

17.02.2013 16:01

Do konce základní části zbývají 3 utkání. Jedno z nich si dnes kelečtí odehráli na kuželně v Litovli. Jim již známý terén nepřinesl sice vysoké výkony, přesto to na jejich vítězství stačilo. Tomáš Vybíral zahájil utkání. Díky ale častému chybování mu soupeř o necelých čtyřicet kuželek během první šedesátky utekl. Tom sice vyhrál následující dráhu, Peťa se ale nechtěl důležitého bodu vzdát a na závěr ještě svůj náskok navýšil. Petr Jindra 506:462 Tomáš Vybíral.
Anička plné začala na výbornou (93), ale dorážka jí dala zabrat. Soupeř ale jakoby nechtěl naši hráčku přehodit, a tak se jí vždy držel o pár kuželek pozadu. Třetí dráha se vydařila tentokrát o kuželku lépe soupeři, dak alespoň získal jeden dílčí bod. Tomáš Pěruška 460:476 Anna Mašlaňová.
Monika si celou hru pohlídala, aby se jí soupeř ani nepřiblížil. Postupně se domácímu hráči vzdalovala a celkový náskok ještě stačila navýšit na necelých 60 kuželek. Martin Hampl 399:483 Monika Pavelková.
Kelečské družstvo si další výhrou udržuje v jarní části čisté skóre (bez jediné prohry). Konečný stav utkání ukazuje na výsledek 1:3 v poměru 1365:1421 poražených kuželek.