13.kolo, TJ Kelč - TJ Sokol Rybník

24.02.2013 19:19

Poslední domácí utkání v této soutěži odehrál náš tým dorostu s družstvem Rybníka. Po dlouhé době nastala v kelečské sestavě změna, alespoň tedy v pořadí hráčů. První nastoupila Anička Mašlaňová, na které už při cvičných hodech bylo znát, že dnes je ve výborné formě. To se taky odrazilo i na jejím konečném výsledku, kdy soupeře rozdrtila o 67 kuželek a zároveň se posunuje na první příčku rekordů kuželny v kategorii dorostenek na 120 hodů. Anna Mašlaňová 535:468 Jiří Šafář.
Dále šel o důležité body bojovat Tomáš Vybíral. Taktéž začal svůj nához s výbornou dráhou 140, avšak další třicítky mu daly zabrat. Přesto situaci zvládl s naprostým přehledem. Po dvou hráčích to vypadá opět na vítězství domácích. Tomáš Vybíral 503:477 Michal Vejda.
Zadáci jsou taktéž připraveni zahájit svou hru. Monika začíná s nízkými plnými (74), k tomu ale přidává 54 dorážky. Následující plné si už pohlídala, ale tentokrát si nemůže do dorážky pořádně otevřít a doráží po kolku. Soupeř každým hodem zaostává víc a více. Domácí dorostenka s velkou dřinou ukončuje hru lehce pod hranicí pětiset kuželek, na body to ale bohatě stačí. Monika Pavelková 493:379 Jan Bauer.