17.kolo, Kelč˝B˝ - KK Lipník nad Bečvou˝C˝

19.03.2011 10:36

Včera v podvečer se na naší kuželně odehrál poslední domácí zápas týmu "B". Už podle prvního výkonu hostujicího hráče bylo jasné, že si družstvo Lipníka jede pro výhru. Tomáš Richtár se snažil sebevíc, ale soupeř mu nedal ani malou naději. Tomáš Richtár 414:447 Miroslav Ondruch. První dva body pro naše družstvo získal František Havran, kdy porazil soupeře díky jeho méně vydařené dorážce a velkému počtu chyb. František Havran 385:346 Marek Koppa, je srovnáno. Do další rundy nastoupil Tomáš Vybíral, na kterého čekala nelehká soupeřka. Tomáš hrál přímo fantasticky, což dokazovaly jeho výkony jak do plných, tak i v dorážce. Pro diváky se naskytla nejlepší šance na povzbuzování, oba hráči byli až do posledních hodů vyrovnaní . I přesto, že se jej soupeřka snažila porazit, nepodařilo se jí to. Tomáš Vybíral 432:425 Ivana Vaculíková, béčko se ujímá vedení 4:2. Zadáci jsou na drahách, poslední souboj může začít. Maruška hraje první dráhu velmi dobře, soupeře poráží o 16 kolků. Že by tady byla naděje na vítězství? Ale né, zakřikli jsme to. Soupeř předvedl neuvěřitelných 167. Přišla dorážka a naše hráčka je jako vyměněná, nemůže se trefit pravé přední dámy. Bohužel kvůli velkému množství chyb nad ní soupeř ještě dokázal zvítězit. Marie Pavelková 388:416 Jaroslav Koppa. Na neštěstí se karty obracejí opět v náš neprospěch. Stav zápasu: 4:6 pro družstvo Lipníka v poměru 1619:1634. Od vítězství nás dělilo opět pouhých několik kuželek.