17.kolo KP, Kelečtí kuželkáři slaví vítězství.

10.02.2014 18:57

Další z mnoha utkání letošní sezóny proběhlo na domácí kuželně v Kelči s družstvem Machové. Již po prvních dvou rundách se hosté ujali vedení. Značná ztráta trvala až do konce čtvrté rundy, přestože se třetímu hráči podařilo zajistit pro Kelč první bod. Konečně přišel na řadu Petr Tomášek, který se nejvíce zasloužil o snížení obrovského manka. Naše družstvo si mohlo připsat další důležitý bod a zároveň přemýšlet i o možnosti vítězství, kdy před nástupem zadáků se náskok hostujícího týmu snížil o rovných 50 kolků, dokonce jsme se dostali do sedmikolkového zvýhodnění.
Kelečské eso - Antonín Pitrun - už ale nehodlal pustit další kolky, ba naopak přidal na tempu, kterému měl soupeř problém stíhat. Napětí by se dalo v rychle houstnoucí atmosféře krájet, naštěstí kelečský kuželkář svůj úkol zvládl a proměnil skoro prohrané utkání ve vítězné.
Konečné výsledky pátečního souboje ukazují na výhru domácích 5:3 s rozílem třiadvaceti kolků (2459:2436). Podrobnější informace jsou k dispozici v sekci zpravodaje.