18.kolo, Kelč˝A˝ - TJ Sokol Sedlnice˝C˝

26.03.2011 21:08

Poslední utkání této sezóny si naše družstvo zahrálo na domácí půdě s družstvem Sedlnic "C", které se převedlo ve své obvyklé sestavě. Tonda Plesník nastoupil proti Míši Tobolové. Plné se mu nevyvedly (118), ale v dorážce se svou ztrátu nad soupeřkou snažil dohnat, ale nedařilo se. Druhá dráva byla oprotí té předešlé velice dobrá (218), ale ani tentokrát se mu nepodařilo Míšu překonat. Antonín Plesník 398:406 Michaela Tobolová, 0:2 pro Sedlnice. V další rundě se mezi sebou utkali Josef Gassmann a Renáta Janyšková. Jožka nedal po celou hru soupeřce šanci, hrál naprosto fantasticky. Dráhy 222, 239 - naprosto zasloužená výhra. Josef Gassmann 461:413 Renáta Janyšková, po prvních dvou dvojicích je srovnáno na 2:2. Začíná boj mezi Mirkem Pavelkou a Břeťou Ermisem. Mirek začíná z volna, ale soupeře nepustí. První dráhu vyhrává o 2 kolky, na druhé zvyšuje náskok díky dorážce. A 2 body putují opět na stranu Kelče. Miroslav Pavelka 407:389 Břetislav Ermis, 4:2 pro domácí. A nastal čas, aby se utkali i poslední hráči - Antonín Pitrun a Radek Mikulský. Radek se snaží za každou cenu urvat pro Sedlnice bod, ale Tonda projevuje své dlouholeté zkušenosti a znalost domácích drah. Poráží soupeře v první i v druhé polovině hry a teď už je jasné, že poslední body pro tuto sezónu zůstanou doma. Antonín Pitrun 414:360 Radek Mikulský. Utkání končí výhrou našeho týmu  8:2 v poměru 1680:1568. Tomu se říká nejlépe ukončená sezóna, hodu zdar!:)