18.kolo, TJ Sokol Sedlnice ˝B˝ - Kelč˝B˝

25.03.2011 19:54

Poslední zápas v této sezóně naše družstvo odehrálo na kuželně v Sedlnicích. Domácí na nás byli nachystaní ve výborné formě, kterou dali najevo ve svých výsledcích. Zdeněk Skála si nad Martinem Jarábkem získal náskok už v první padesátce. Druhou dráhu tomu bylo nápodobně. Martinovi se bohužel nevydařily druhé plné ani dorážka, a tak soupeř mohl hru dokončit s poklidem. Zdeněk Skála 407:336 Martin Jarábek. Tomáš Richtár předvádí se svým soupeřem neskutečné drama na obou drahách. Vyrovnanost této dvojice je nehorázná. Všichni svého hráče povzbuzují. Komu body připadnou se však rozhodne až v podledních hodech. Naštěstí Tomáši nakonec o pár kolků vítězí. Jaroslav Chvostek 385:392 Tomáš Richtár. Ve třetí rundě se převedli Jirka Chvostek a Tomáš Vybíral. Jirka první dráhu hrál vynikajícně (159, 87), což našeho hráče trochu vyvedlo z míry. Ani druhá dráha nenapomohla ke snížení soupeřova náhozu z první půlky a tak Tom svůj boj prohrává. Jiří Chvostek 440:370 Tomáš Vybíral, Sedlnice se opět ujímají vedení na 4:2. Konečně dochází i na poslední hráče. Maruška se soupeře drží jako klíště, první dráhu prohrává jen o pár kolků, další dráhu však přijde zkrat. Nemůže se dostat do uličky a ani si pořádně otevřít, což soupeře dostává do šance ke zvýšení dosavadního náskoku. Jaroslav Tobola 421:367 Marie Pavelková. Sezóna bohužel pro náš tým končí prohrou 8:2 (1653:1465). Doufejme, že v dalších ročnících se to zlepší. Hodu zdar! :)