19.kolo OP, Kelečské béčko zůstává bez bodů.

27.03.2014 17:17

Družstvo "B" se vydalo na své poslední venkovní utkání této sezóny, kdy je čekal manšaft Bílovce, který si již delší dobu drží třetí příčku v tabulce. Kelečtí kuželkáři již před zahájením utkání věděli, že tento zápas nebude jednoduchý, ovšem první runda přinesla do našeho týmu velkou naději. Tomáš Richtár drtil soupeře do plných, v dorážce byli vyrovnaní. Nakonec svého protivníka porazil o dvanáct kuželek (403) a dostal Kelč do vedení.
Bohužel pro naše hráče to byly taky poslední body, které dokázali uhájit. Zdeněk Sedlář, startující ze druhé pozice, na bíloveckého Otu Beňu nestačil, kdy se mu ani na jedné z drah nepodařilo v plných přehodit hranici 130 kuželek. S výkonem slabších 331 kolků odchází jen s porážkou.
Dráhy nepřály ani Marii Pavelkové. Kelečská kuželkářka si vedla v úvodních hodech velice slušně, ovšem dorážka ji zradila a tak soupeř mohl s poklidem navyšovat svůj náskok. Ve zbývajících hodech se dokázala vzchopit (374), na výhru to ale zdaleka nestačilo.
V pozici zadáka se ocitl Martin Jarábek, který bohužel narazil na domácího majora. Jarda Černý prokazoval již v samotných začátcích, že Martinovi za každou cenu poslední body získat nenechá, což ukázal v první padesátce při náskoku třiceti kolků (233). Neustálá snaha kuželkáře z Kelče však stejně nebyla co platná, protivník během zbytku hry ještě přitvrdil a potvrdil tak vítězství Bílovce.
Zápas je ukončen prohrou Kelečáků 2:8 v poměru1484:1620 poražených kuželek.