25.kolo MOP: Nový Jičín C - Kelč B

24.03.2016 14:19

Velmi vyrovnané utkání sehrálo kelečské béčko na půdě Nového Jičína C. Zcela ženská sestava Jičína se do první rudny vehnala s velkým odhodláním. Jiří Janošek, který odstartoval s Janou Hrňovou zápas, na první dráze ukořistil půlbod, ovšem druhá padesátka ho značně potrápila, čímž se Kelč dostala do ztráty.
Následujícím hráčem se stal Zdeněk Sedlář, který se naopak oproti jiným svým dnům vyšvihnul nahoru a soupeřce uštědřil prohru, ačkoliv nedokázal anulovat celkový náskok domácích.
Třetí nához bral v jistých okamžicích dech, jelikož se Martin Jarábek a kapitánka protivníků přehazovali každým hodem. Bohužel v závěru se poštěstilo domácím a jejich souboj nakonec skončil remízou.
O konečném výsledku měla rozhodnout poslední dvojice. Marie Pavelková předvedla excelentní padesátku, pomocí které dostala kelečské kuželkáře do vedení, ovšem jednička ji trochu potrápila jak v plných, tak i v dorážce, což nakonec rozhodlo ve prospěch Jičína. S rozdílem devíti kolků (1578:1569) na skóre 3,5:2,5 odjížděla naše výprava domů bez bodů.