3.kolo OPNJ: Výhra béčka.

17.10.2014 12:27

Taktéž soutěž okresního přeboru NJ je v plném proudu. Družstvo B, hrající domácí utkání ve čtvrteční podvečery, sehrálo stejně jako mužstvo áčka velmi napínavé utkání. Tým Frenštátu, jenž si přijel pro body, začal velmi dobře. Naopak Martinu Jarábkovi, startující vyjímečně z první pozice, kelečské dráhy vůbec nepřály, proto se hosté ujali vedení.
Srovnáno bylo hned v následující rundě, kdy se Marii Pavelkové podařilo stáhnout náskok soupeřů o 64 kolků. Významně přispěl k výhře domácích i Tomáš Richtár, který vytěžil na svém protivníkovi rovných sto kuželek, i když se zapsat do červených čísel se svým výkonem nedokázal.
Honza Mlčák, uzavírající kelečskou soupisku, se jako jediný z domách mohl radovat z přehozené hranice čtyři sta kuželek. Bohužel body se mu ukořistit nepodařilo, jelikož jeho soupeř předvedl skvělých 462, čímž se stal absolutním marojem tohoto klání. Rozdíl v celkovém součtu kolků byl však dost vysoký na to, aby kuželkáři z Kelče mohli oslavovat vítězství (4:2 v poměru 1483:1449).