Třetí ročník Amatérské ligy zná své medailisty!

25.03.2017 10:45

Je dobojováno! V posledním kole soutěže se konečně rozhodlo o vítězi třetí ročníku KAL, kterým se stává družstvo Skaličky. Již po výborné hře, kdy čtveřice zahrála nejlepší výkon sezóny a poradila si snadno s Ohnivým dechem 10:0, bylo jasné, kdo letos usedne na příčku nejvyšší.
Zámrsky, ačkoliv v průběhu jednotlivých kol kolísaly mezi první až třetí pozicí, nakonec díky o kousek horšímu skóre na Skaličku uhájily stříbro. Na bednu se poprvé vyhoupli i Doliňáci, kteří se poslední utkání střetli se Zámrskami. Dolina měla i přes prohru bronzové umístění jisté minimálně dvě kola zpět, jelikož za ní čtvrtý a pátý tým zaostával přibližně o dvě vítězství. Hasičům se však závěr sezóny vydařil a poslední výhrou nad PIMAKEM utekl Ohnivému dechu, a tak právoplatně obsazuje čtvrté místo.
Střed tabulky byl poměrně vyrovnaný. Šesté se umisťují Kladeruby, které ztratily na pátý Ohnivý dech jen jediný bod. Nestálá sestava se projevila u Střelců, kterým se letos moc nedařilo, a proto obsazují sedmou příčku. Nováček soutěže PIMAKO bohužel uhájil pouze jedinou výhru, ovšem každý z nás jednou začínal. Není však pochyb o tom, že tento tým jistě v budoucnu získané zkušenosti zužitkuje.