1.KLD: Dorostenky podlehly lídru tabulky-Val. Meziříčí A.

19.02.2014 12:42

Odložené utkání z nedělního dopoledne s družstvem Valašského Meziříčí A přineslo pro naše mladistvé bohužel jen smůlu. Přestože po první rundě, kdy Anna Mašlaňová (518) zvítězila o pouhou kuželku, stav ukazoval ve prospěch domácích, během druhého náhozu se otočilo vše proti nim.
Dominika Vinklarová nešťastně prohrála první třicítku o dvě kuželky, což by se stalo ke konci její hry rozhodujícím faktorem a meziříčská Natálie Topičová by tak odcházela z dráhy bez bodů. Avšak skóre bylo srovnáno na 1:1, ve zvýhodnění, co do počtu kolků, byli hosté.
Pozitivum nepřišlo ani při hře zadáků, kdy se Monika Pavelková pokoušela alespoň o remízu. Kelečské dráhy ji nic nedarovaly jen tak, přes téměř bezchybnou hru si nakonec vykoulela číslo 491, soupeř 509.
Předposlední zápas letošní sezóny pro naše kuželkářky tak končí bez zisku bodů 1:3 (1503:1546), tím pádem se jim i vzdaluje postup do semifinálových kol, jelikož se tímto v tabulce pevně usazují na páté pozici, a kdy na čtvrté postupové místo ztrácejí dva body. Stále zde ale existuje nějaká naděje, ačkoliv velmi mizivá. Uvidíme, jak se pro kelečské dorostenky vyvine závěrečné kolo, zda-li jim to štěstí konečně půjde vstříc.