Finále PMN 2013 - Kristián Hlavica obsadil 10. místo!

08.04.2013 12:47

Záverečné kolo turnajů pro nejmladší kuželkáře s označením "Pohár mladých nadějí", kde postupovala nejlepší šestnáctka hráčů a hráček z celé České republiky, mělo zastoupení i z našeho oddílu. Pro všechny postupující byla nachystaná pozornost od ČKA ve formě plyšových polštářků ve tvaru kuželky a další drobnosti. Díky těmto turnajům hraje tento sport mnoho mladých a nadějných dětí.
Z předchodích šesti turnajů si svými výkony zajistil postup Kristián Hlavica, který se do finále, konaného každoročně na osmidráze v Olomouci, probojoval z 12. pozice v kategorii "Mladší žáci". Čekala jej zde velká konkurence, ale podle výsledného čísla 248, kterým se v této části umísti na sedmém místě, nebyla znát na našem kuželkáři žádná nervozita. Svým náhozem se posunul v tabulce na konečné desáté místo. Gratulujeme!

Příští sezónu 2013-2014 se všichni kluci z našeho oddílu zúčastní těchto turnajů už v kategorii "Starší žáci", kdy v případě postupu do finálové části mají naši hráči šanci v dané kategorii postoupit na Mistrovství ČR 2014. Další místo pro účast na republice mají možnost získat při krajských přeborech, konaných vždy ke konci lednového měsíce.                                                                                                  • Zpravodaj-finálekonečné pořadí