Finále PMN-Olomouc

08.04.2014 10:00

Finále ročníku 2013-2014 v soutěži "Pohár mladých nadějí", připravené pro nejlepší šestnáctku hráčů a hráček ve čtyřech kategoriích z celé ČR, konající se každoročně v Olomouci, rozhodlo o medailistech. Z předchozích šesti turnajů, kdy se žactvo snažilo zajistit si co nejvíce bodů k umístění mezi prvních šestnáct kuželkářů, si dokázal vykoulet průběžnou desátou pozici i Ondřej Pitrun z našeho oddílu.
V samotném závěru této soutěže se mu podařilo v disciplíně 60 hodů stružených porazit výborných 261 kuželek, jenž mezi finalisty stačily na pátou pozici. Bohužel už i mezi mladými existuje velká konkurence, proto se Ondrovi i přes tak kvalitní výsledek nepodařilo posunout v pořadovém žebříčku směrem vzhůru. Zůstal tedy v pořadí desátý. Přesto gratulujeme!
Pro naši "naději" to byla také poslední účast v této soutěži, jelikož od příští sezóny přechází do kategorie dorostenců. Stejně jako zde je pro hráče od 15 do 18 let zřízen, kromě vzájemných zápasů, taky turnajový způsob soutěžení. Ačkoliv jej čeká už ne šesedát, ale již 120hs, doufáme, že se mu bude dařit i nadále.

  •Zpravodaj č.7-finále
  •Konečné pořadí všech hráčů