9.kolo KP: Kelč uděluje družtvu Vsetína kanára!

09.11.2013 11:10

Minulá prohra ve Zlíně nabudila naše hráče při utkání se Vsetínem k vynikajícím a po delší době i vyrovnaným výkonům. Body připadly na stranu domácích již u první dvojice, kdy Tonda Plesník suverénně porazil soupeře o necelých třicet kolků. Srovnání stavu na 1:1 se neuskutečnilo ani ve druhé rundě. Anička Mašlaňová nedala Liborovi Hodulákovi nejmenší šanci, zvýšila stav na 2:0 a zárověň Kelečskému družstvu připsala dalších 35 kolků. Hráči Vsetína nedokázali utržit body ani v průběhu dalších tří náhozů, a tak mohl domácí tým už s předstihem oslavovat své vítězství.
O poslední bod se porvali Pepa Gassmann a Mirek Kašík. Tato dvojice poskytla pro diváky nejnapínavější úsek celého zápasu, jelikož se opět o poslední bod rozhodovalo až do posledního hodu. Štěstíčko se drželo opět na straně Kelče, Vsetínští kuželkáři tak odjíždějí domů s kanárem.
Konečné výsledky ukazují na výhru domácího manšaftu 8:0, kdy do hranice 2600 zbývaly pouhé čtyři kuželky. Pro naše hráče je to prozatím nejvýšší dosažený výkon letošní sezóny, doufejme, že není poslední.