Kelečským hráčům tento týden štěstí nepřálo.

06.10.2013 15:53

Dnešní víkend byl pro naše kuželkáře ve znamení smůly, ani jeden tým totiž nedokázal ukořistit žádný bod. Po dvouroční pauze se na scéně objevilo družstvo Béčka, které své úvodní utkání odehrálo na kuželně v Lipníku. Domácí prokázali znalost drah a nedali nikomu z kelečských šanci. Kelč odjíždí domů s kanárem 10:0 v poměru 1578:1343.

Kelečské áčko na tom bylo o něco lépe, přesto nechali body Machové. Kuželna v Machové je znamení pro naše hráče vylepšit si průměry, bohužel soupeře naše vysoká čísla nijak nezaskočila, kdy domácí Bohumil Fryštácký dostal svůj tým do vedení výkonem 494 a machovské kuželkáře to nabudilo k vítězství. Pokus o zvrácení utkání probíhal nadále, kdy Pavel ukořistil další bod a stáhl rozdíl na pouhých 10 kuželek, vše tedy bylo v rukou zadáka Mirka, který bohužel prohrál o dalších devět kuželek. Výsledky utkání: 6:2 v poměru 2594:2575.

Ani dorostenkám nepřálo takové štěstí jako soupeři. Dnes hostily na kuželně v České Třebové, kde zahájily po týdenní pauze třetí kolo 1.KLD. Jako první šly na řadu Anička s Monikou. Moničin soupeř získával náskok na každé z drah především do plných, lepší dorážka kelečské hráčky na tom nic bohužel nezměnila, a tak domácí se ujmuli vedení o 55 kolků. Anička dopadla mnohem lépe, přestože vedla o 30 kuželek, soupeř ji během posledních 5 hodů dohnal a snížil ztrátu na pouhých šest kolků. Stav 1:1, ve zvýhodnění však byli domácí. Domča první dráhu prohrává, druhou předvádí pěkných 148, ale soupeřovy hodovky dorovnávají a každý získává po půl bodu. Bohužel třetí dráha naší dorostence nevyšla a tak už je jisté, že body zůstanou v Třebové. Po skvělých výkonech prohrávají 1:3 (1587:1664 kolků).

Fotky u utkání a zpravodaje naleznete v příslušných sekcích.