KP: Šesté utkání udrželo tým Áčka na prvním místě tabulky

23.10.2014 17:40

Další klání podzimní části si odehráli kelečtí kuželkáři na dvou-dráze v Machové, kde domácím nedali skoro žádnou šanci na výhru.
Hru zahájil Tomáš Vybíral proti Kateřině Fryštacké. Přestože v plných pár kolků ztratil, po excelentní dorážce se ujal vedení, jenž do konce náhozu navýšil až na svělých pět a padesát kolků.
U následující dvojice rozhodoval každý hod. Anička, které se pro tentokrát nevydařila dorážka, však nenechala hráče z Machové získat cenný bodík. Boj o každou kuželku přetrvával i u Pavla Chvatíka a jeho soupeřky, kelečský kuželkář nakonec dokázal situaci ukočírovat ve svůj prospěch.
Výborné výsledky zaznamenali i Petr Tomášek a Josef Gassmann, když oba přehodili hranici 450 kuželek, čímž definitivně potvrdili vítězství Kelečského družstva. Machové se ale přeci jeden bod ukořistit podařilo, a to v poslední rundě, kdy Mirek Pavelka nezvládl první padesátku podle svých představ. Přestože chtěl svůj tým dovést až do vítězného konce s kanárem, soupeř jej již před sebe nepustil.
Výsledné skóre 1:7, kdy Kelč porazila domácí družstvo o 132 kuželek, stojí za velkou pochvalu. Jen tak dál!