KP: Smolný zápas s Bojkovicemi.

22.02.2014 21:57

Kelečská kuželna byla připravena na další kolo krajského přeboru Zlínského kraje, kdy se domácí měli utkat s Bojkovicemi, týmem již delší dobu obsazující první příčku tabulky. Po vydařeném startu Tondy Plesníka (438), který s přehledem zvítězil první padesátku, se ještě soupeř pokusil ve zbývajících hodech snížit svou ztrátu, ale na nápravu bylo příliš pozdě.
Od druhé rundy se ale bohužel body hrnuly jen na stranu hostů. Petr Tomášek (427) předváděl s bojkovickým kuželkářem velmi vyrovnaný souboj, stejně jako Anička Mašlaňová (415) nástupující hned další v pořadí s Ludmilou Mifkovou. Oba z domácích řad prohráli v úplném závěru, kdy si jejich protivníci umožnili ukončit své náhozy hodem do plných. Petr prohrává o pouhé dvě kuželky, kelečská dorostenka o tři.
Při následujícím náhozu se skóre navýšilo opět u Bojkovic, kdy předposlednímu Tomáši Vybíralovi dráhy nevyšly vstříc. Náš hráč tak nedokázal s Martinem Hradským udržel krok,  jelikož převážná většina jeho hodů směřovala do samotného středu. Zlomová část utkání utvrdila přihlížející, že dnes Kelč body určitě nezíská.
Miroslav Pavelka, kterému byla pro toto ukání přidělena role zadáka, se stále snažil o zisk posledních bodů. Bojkovický Jirka Kafka se ale držel našeho hráče zuby nehty a nenechal tak Mirkovi prostor pro anulování ztráty, která byla znatelná, avšak stále ne tak vysoká, abychom se ještě nemohli pokusit o remízu. Bohužel i přes skvělou druhou půlku se to nepovedlo.
Konečné výsledky ukazují na prohru domácího celku 2:6 v poměru 2479:2499 poražených kuželek.