MČR 2013 - dorostenky - Hazlov

06.05.2013 12:46

O uplynulém víkendu 4.-5. května proběhlo Mistrovství ČR 2013 ve všech kategoriích. Náš oddíl reprezentovala dorostenka Anička Mašlaňová, která si svůj postup zajistila již v krajských přeborech, konaných na konci ledna v Luhačovicích.
Soutěž probíhala až v dalekém Hazlově, ale jelikož si zde naši dorostenci před čtrnácti dny odehráli první kolo finále 1.KLD, dráhy už měla naše hráčka odzkoušené. Svým výkonem - 512 - stanula na konečném 13.místě a tím si zajistila postup do nedělní soutěže ve sprintech (2x20 Hs), kde bohužel vypadla už v prvním kole. Úvodní dvacítku prohrála o pouhých pár kolků, druhou zvítězila se slušným náskokem, stav na dráhy ukazoval 1:1. V takovémto případě následuje tzv. náhlá smrt - tři hody do plných, která je vždy rozhodujícím faktorem, kdo z dvojice postoupí do dalšího kola. Anička bojovala o postup, ale soupeřce se rozstřel vydařil lépe (22:15).
Pro kelečskou kuželkářku to byla první zkušenost na takové soutěži, přesto se s tím poprala skvěle. Gratulujeme!

výsledky MČR-dorostenek 2013
◘ ostatní kategorie zde