Okresní přebor NJ - 9.kolo

29.11.2014 09:13

Tentokrát naše kuželkáře čekala odplata na Přerovské šestidráze. Po razantní prohře na domácí půdě jeli hráči týmu "B" s nadějí dvou bodů, ale zapomněli, že TJ Spartak Přerov umí zahrát velmi vysoká čísla i na svých drahách.
Jako první dvojice nastoupili Martin Jarábek a Ondřej Pitrun. Matrin začal na soupeře bohužel ztrácet již během první pětadvacítky hodů, což se značně projevilo v závěru jeho náhozu, kdy zaostal za Jirkou Kohoutkem o šedesát osm kuželek. Zato náš dorostenec se naopak vyznamenal. Přestože první dráhu prohrál o dvě kuželky (232), nabudilo ho to přidat na tempu. S plnými sice zápasil, avšak dorážka činila exkluzivních 104 kuželek, tedy 251 na druhou padesátku.. Přerovský hráč tak dostal v konečném výsledku slušný nářez a Ondra si navíc mohl připsat nový osobák.
Další dvojice tedy měla na starosti stáhnout okolo třiceti kolků. Ke vší smůle se ale tým Přerova pochlubil dalšími kvalitními hráči, a tak nezbývalo Marušce ani Honzu Mlčákovi nic jiného, než opustit hrací prostor bez bodů.
Utkání tedy dopadlo ve prospěch protivníků 5:1 v poměru výborných 1817 ku 1627.