Okresní přebor NJ: Deváté kolo přineslo týmu B třetí prohru v pořadí

25.11.2016 15:41

Včera se na kelečské dvoudráze odehrálo klání s lídrem tabulky TJ Optim Odry. Zatím ani jednou neporažené družstvo v této sezóně se však v první půlce utkání potýkalo s problémy. Marie Pavelková získala pro Kelč v úvodu s číslem 419 dobrý půlbodík a hned v následující rundě se o další dílčí výhru postaral Jirka Janošek (426), který získal náskok krásných 54 kuželek.
U třetí dvojice tomu ale bylo jinak. Zdeněk Chvatík se potýkal na domácích drahách s velkými obtížemi, oderský kuželkář naopak trefoval vše, co se dalo, což obrátilo stav utkání ve prospěch hostů. Ačkoliv výborná hra protivníka Daniela Maliny otočila celý zápas, musíme zmínit jeho výborný výkon 487 kuželek! Takový výborný výsledek zaznamenáme v Okresním přeboru málokdy.
Poslední runda byla sice napínavá, ale pro přihlížející neposkytla tak skvělou podívanou jako ta předchozí, přesto se Honzu Mlčákovi podařilo s těsným rozdílem čtyř kuželek uhájit poslední bod. Od prohře béčka 2,5:3,5 v poměru 1590:1674 tak rozhodla remíza v prvním náhozu.