Ani tentokrát se naše týmy nemohly radovat z jediného vítězství.

06.11.2013 10:21

Další kola soutěží za námi, kdy se opět ani jednomu z družstev nepodařilo zvítězit nad soupeřem.
Kelečské béčko si již čtvrté utkání odehrálo doma s týmem Bílovce. Dva z týmu dokonce překonali hranici 400 kolků, avšak to jim nijak nepomohlo uchránit se před prohrou. Přesto, že výsledky nejsou pro naše kuželkáře opět pozitivní, 4:6 v poměru 1530:1568, určitě slouží jako dobrá motivace do dalších kol.

Při pátečním večeru zamířilo naopak družstvo A do Zlína (8.kolo). Ačkoliv zlínské Anakondy obsazovaly spodní příčku tabulky, kelečské hráče to díky nevyrovnanosti, ale taky i kvůli smůle, kdy dva hráči prohráli s rozdílem několika kuželek, od prohry nezachránilo - prohra 6:2 (2431:2376) stála náš tým pokles z pátého na průběžné osmé místo.

Dorostenky, které předehrávaly v pořadí šesté utkání s Valašským Meziříčím A, taktéž nezískaly vítězné body, přestože na vítězství určitě šance byla. Dominika, která tentokrát poskočila z pozice zadáka na úvodního hráče, bohužel nezvládla jednu dráhu, což soupeře dostalo do vedení, ale následující dvě vítězné dráhy jí už nepomohly získat body, kdy poslední z drah prohrála o pár kuželek. I Monice, i když opět překonala hranici pětistovky, se lepila smůla na paty. Každou z třicítek bohužel prohrála s rozdílem několika kuželek, jedinou záchranou byla tedy Anička. Bohužel na ní bylo již od začátku jejího náhozu vidět, že to není její den. Nakonec prohrála o pouhé dvě kuželky, a tak dorostenky odjíždí domů s kanárem 4:0 (1574:1528).