Přebory 2014

12.03.2014 11:50

Krajské přebory Zlínského kraje konané pro dospělé na začátku února a pro mládež první týden v březnu přinesly do našeho klubu pozitivní výsledky. Z kelečského oddílu se zúčastnilo celkem 8 hráčů. V kategorii seniorů zaznamenal nejlepší výsledek Pitrun Antonín, který jako jediný z kelečské výpravy překonal hranici pětseti kuželek. Výkon 513 vystačil na osmnáctou pozici. Dalším dvěma-Miroslavu Pavelkovi a Josefu Gassmannovi-se tolik na Luhačovických dráhách nepoštěstilo a svými náhozy obsadili 30. a 37.místo.
V mužích bojoval o co nejlepší umístění Petr Tomášek. Jeho výkon (502) bohužel nestačil na finále, konané další den, přesto mu gratulujeme k dvaatřicáté pozici. Účast na Mistrovství ČR 2014 si zajistily postup dorostenky - Anna Mašlaňová a Monika Pavelková, které s výkony 515 a 511 obsadily poslední dvě postupové pozice. Další, kdo se podívá na MČR, je Tomáš Vybíral, kdy si kategorii juniorů vybojoval bramborovou medaili.
Největší pozornost však letos připadá na přebory žáků a žaček, které se uskutečnily na naší kuželně v Kelči. K vidění bylo mnoho dobrých výkonů. Za náš oddíl se zúčastnil Ondřej Pitrun (372), který v konečné tabulce v disciplíně na 100 hs skončil čtvrtý. Všem gratulujeme k jejich výsledkům a postupujícím přejeme na republice mnoho zdaru!
*Podrobnější výsledky naleznete v přiložených dokumunech, fotky z jednotlivých soutěží naleznete v naší fotogalerii.

Žáci-Kelč                                         •Senioři-Luhačovice
Dorostenky-Valašské Meziříčí            •Muži-Kroměříž
Junioři-Zlín