Přípravy na novou sezónu 2013-14 vrcholí.

15.08.2013 20:42

Prázdniny se pomalu blíží ke konci. Od začátku srpna je kuželna opět v plném provozu, což je signálem pro naše hráče začít znovu trénovat. Zpestření tréninků přichází v podobě zúčastnění se turnajů na kuželnách ostatních oddílů, ale ani my nejsme s přípravami na letošní VI. ročník turnaje v kuželkách pozadu.

Náš klub přichází ale ještě s dalšími důležitými informacemi. Během páteční schůze se kelečtí kuželkáři dohodli, že do nové sezóny 2013-2014, po dvouleté pauze, nastoupí opět družstvo Béčka, které si zahraje Okresní přebor NJ. Pevně doufáme, že nově získané zkušenosti budou vést naše hráče k zlepšování svých výkonů. Sestava "A" bude opět reprezentovat v Krajském přeboru zlínského kraje a dorostenecký tým si odehraja svou druhou sezónu v 1. kuželkářské lize dorostu. Hodu zdar, kuželkám zvlášť!