Úspěchy mladých na krajských přeborech.

29.01.2012 18:16

Včera proběhlo "Mistrovství zlínského kraje" mladistvých, kde se soutěžilo o postup na MČR. Náš klub zastupovali tito hráči: Petr Smrčka-žáci, Tomáš Vybíral-dorostenci a v kategorii dorostenek - Anna Mašlaňová, Monika a Marie Pavelkovy. Zastoupení v kategorii žákyň bohužel tento rok neproběhlo.

Žáci (100hs): Tato kategorie se společně s žákyněmi účastnila přeborů právě na naší kuželně. Každá kategorie byla zastoupena 3 hráči (cca 6), kteří bojovali o prvenství, aby postuoupili na MČR. Petr Smrčka si nakonec svým náhozem zajistil 2. místo a tím i postup na MČR, jelikož vítěž přeborů Mach Daniel (KK Kroměříž) získal automatický postup z PMN. Gratulujeme!

Dorostenci, dorostenky (120hs): Obě kategorie hostily na kuželně ve Valašském Meziříčí. Všechny naše hráče čekala veliká konkurence z jiných oddílů. Tomáš Vybíral ukončil svou hru velice dobrým výkonem (518), bohužel na první dvě postupová místa to nestačilo. Dvanáctou pozici v kategorii dorostenek obsadila Marie Pavelková, která i přes zranění skončila svůj nához s 484 poraženými kolky. Anička s velice pěkným číslem 497 obsadila 9. příčku. Monika, i přes počáteční nervozitu, předvedla výborný výkon (534), čímž obsadila 4. a tím i poslední postupové místo na MČR dorostenek v Dačicích.

*kompletní výsledky MZK 2012 naleznete zde