Turnaje

XII. ročník Kelečského turnaje

31.07.2019 21:35

Další ročník turnaje čtyřčlenných družstev pořádaný naším oddílem je tady! Tentokrát bude probíhat pouze týden, a to v termínu od pondělí 26. srpna 2019 do neděle 1. září 2019, proto doporučujeme zarezervovat si termín zavčas. Těšíme se opět po roce na Vaši návštěvu! :)

XI. ročník Kelečského turnaje

09.08.2018 16:57

Rok se s rokem sešel a my bychom Vás rádi pozvali na další ročník turnaje v kuželkách na naší dvoudráze, a to v termínu 20. srpna - 1. září 2018. Turnaj je vypsán pro kategorie registrovaných i neregistrovaných. Přijeďte si k nám zatrénovat před nadcházející sezónou, budeme se na Vás těšit!  (aktualizováno 30.9.2018 10:47)

X. ročník Kelečského turnaje

31.07.2017 20:27

Srdečně zveme všechny příznivce tohoto sportu na Kelečský turnaj, který jsme letos posunuli spíše do zářijových dnů. Přijďte poměřit své síly s ostatnímy týmy z okolí, jen tak poprvné zkusit nebo naopak si znovu připomenout naše dráhy, případně si jen přijít posedět a zafandit u točeného piva či grilovaného steaku, a to v termínu od středy 30.8. do neděle 10.8.2017. Těšíme se na Vás!

Propozice 2017                                                     (aktualizováno 12.9.2017 22:43)
Obsazenost turnaje
Konečné výsledky
Minulý ročník 2016

ORELŠTÍ KUŽELKÁŘI SLAVÍ ZLATÝ HETRICK

21.05.2017 17:29

Rok uplynul jako voda a prvnímu květnovému víkendu opět připadnul turnaj orelských týmů z celé České republiky. Na naši výpravu tentokrát čekal nelehký úkol. Ačkoliv se Kelč každoročně ocitá na stupínku vítězů, letos jsme se pokoušeli obhájit titul potřetí.
Do Ivančic, které stejně jako vloni hostily své orelské spoluhráče, se sjelo celkem osm čtyřčlenných družstev. Kelč s pořadovým číslem osm zastupoval klan Pavelků ze Zámrsk a Anička Mašlaňová.
Jako první se na dráze představil Petr Pavelka ml., který hned od začátku roztáčel devítkový kolotoč. Výbornou hru zakončil číslem 473, ovšem jeho nához vystačil na průběžné druhé místo, kdy se do vedení dostaly domácí Ivančice.
V průběhu celého dne bylo k vidění obrovské množství hezkých výkonů, a to jak v ženské, tak i mužské kategorii. Diváci tedy rozhodně neměli o pěknou podívanou nouzi. Konečně se dostal na dráhu další hráč Kelče, a to Petr Pavelka st. Ačkoliv zahrál výborné číslo (448), žádný posun v tabulce se nekonal, ba naopak náskok domácích se ještě více prohloubil.
Bídně to pro kelečský tým vypadalo i během hry Aničky Mašlaňové. I když první padesátku trefovala uličky velmi dobře, druhá dráha ji šidila, kde se dalo. Přes veškerou dřinu z toho nakonec vykoulela pěkných 414 bodů. Ztráta na zlatou medaili se však zvyšovala, dokonce nás přeskočilo i družstvo Telnice a jen s rozdílem několika kuželek se pomalu dotahovaly čtvrté Hranice.
Karta se ale začala obracet. Ivančický zadák Karel Zemek, který startoval v předposlední rundě, pravděpodobně nezvládl velký nátlak a v průběhu hry rapidně polevil. Stejně tomu tak bylo i v případě kuželkáře z Telnice. Kelči tak stačilo porazit 427 kuželek, aby uhájila zlatý post.
Monika Pavelková, nastupující do poslední rundy a zakončující naši sestavu, ale nevěděla, kolik musí hodit, což nám možná bylo ku prospěchu. Nic ale nebylo jisté, jelikož vedle ní stále bojoval o medaili hranický Dalibor Vinklar st., kterému nakonec stejně jako jeho soupeřům v předchozím náhozu dráhy nevyšly nijak vstříc. Monika naopak pěkným výkonem rovných 460 kuželek dovedla Kelč až k prvnímu umístění. 
Na protivnících bylo znát jisté zklamání, ovšem my se můžeme radovat z dalšího velkého úspěchu.

MČR ORLA-výsledky 2017

Mašlaňová na MČR juniorek získala bronz!

21.05.2017 17:22

Velkého úspěchu se dočkala naše hráčka Anna Mašlaňová. Poslední dubnový víkend se na druhém konci republiky konalo Mistrovství ČR juniorek, přesněji v nejzápadnějším koutě republiky v Aši. Dlouhá cesta však přinesla své ovoce.
Ze sobotní kvalifikace, kdy z 36 hráček, které si své místo vybojovaly v krajských přeborech, postupovalo do nedělního finále čtyři a dvacet nejlepších, se Anička dostala z průběžného devátého místa (538).
Finálový den zahrála ještě lépe (564) a v kombinaci 2x120 hodů sdružených, kdy se sčítají výsledky z obou her, se vyhoupla až na třetí pozici.
       výsledky MČR - KOMBINACE
       ◘ finále MČR - 1x120 HS

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>