Turnaje

Krajské přebory Zlínského kraje 2017

05.02.2017 17:42

Měsíc leden patřil již tradičně okresním a krajským přeborům po celé republice. Náš oddíl měl v kategorii juniorek, mužů a seniorů rovněž svá zastoupení. Mezi seniory zlínského kraje změřilo své síly celkem 59 účastníků, kde o postup na Mistrovství ČR bojovali i naši hráči - Antonín Plesník a Antonín Pitrun. Meziříčská čtyřdráha jim ale působila velké problém, patrně zapracovala i nervozita, proto oba skončili svůj nához daleko pod čarou postupujících.
Lépe se zadařilo kelečským kuželkářům v kategorii mužů, kdy proti sobě poprvé stanuli bratři Pavel a Zdeněk Chvatíkovi. Zdeněk, jakožto méně zkušený hráč v soutěži jednotlivců, nakonec se svým výsledkem nepostoupil z prvního kvalifikačního dne. Pavel naopak předvedl výkon, kterým si pojistil místo ve finálovém náhozu, i když z poslední postupové pozice. Druhý den ale nahrál daleko vyšší číslo (554), které jej vyhouplo na konečné čtrnácté místo. Na bednu to nestačilo, přesto gratulujeme!
Nejlépe se zadařilo Anně Mašlaňové, startující taktéž na zlínské kuželně, jen v juniorské kategorii. Z osmi soupeřek dokázala hravě sedm z nich přehrát (včetně druhé naší hráčky Marie Pavelkové), kdy obsadila druhé a zároveň poslední postupové místo na MČR 2017, která se letos koná na druhém konci republiky, přesněji na čtyřdráze v Aši. Doufáme, že se Aničce podaří předvést co nejlepší výsledek!

Podrobnější výsledky naleznete zde: MZK_2017-juniorky  ◘ MZK_2017-muži  ◘ MZK_2017-senioři

IX. ročník Kelečského turnaje

20.06.2016 21:46

Srdečně zveme všechny příznivce kuželkářského sportu na další ročník turnaje na naší dvoudráhové kuželně v období 23.8.-4.9. 2016. Pojďte si s námi společně zatrénovat či jen tak zakoulet před nadcházející sezónou. Doufáme, že i tento rok se Vám zadaří otřást s tabulkou rekordů nebo bude turnaj sloužit alespoň k vylepšení Vašich osobních čísel. Budeme se na Vás těšit!                                       (aktualizováno 7.9.2016 13:10)

Propozice 2016
Obsazenost turnaje
Konečné výsledky
Minulý ročník 2015

Kelč oslavuje trojnásobný titul Mistra ČR!

24.05.2016 17:32

Již tradičně patřil měsíc květen Orelským soutěžím, mezi něž se řadí bezesporu turnaje v kuželkách. Soutěž čtyřčlenných družstev jednoty Orla, které se zúčastnilo celkem osm týmů, tentokrát hostil jeden z favoritů, a to Orel Ivančice.
Oproti předchozím ročníkům, kdy mezi sebou týmy bojovaly v disciplíně na 120 hodů sdružených na větších kuželnách, tedy na šesti nebo osmi-drahách, se turnaj pro rychlejší průběh trochu pozměnil na pouhých 100 hs. Celou dobu panovala příjemná, ovšem napjatá atmosféra, jelikož byly výkony jednotlivých kuželkářů velmi vyrovnané. Kelečští se ale stále drželi ve středu tabulky, protože se jim úvodní start moc nevydařil.
Zlom nastal při náhozu třetího hráče, Dalibora Tučka, který svým famózním výkonem 526 kuželek vytáhl Kelč na vedoucí pozici a zároveň vytvořil nový orelský rekord. Poslední dvě rundy již neměly šanci je ze zlaté příčky sesadit. Z naší výpravy se mezi jednotlivci zadařilo i Aničce Mašlaňové, kdy si v ženské kategorii s číslem 455 vybojovala první místo.
Kelč se tak ve složení Petr Pavelka ml., Petr Pavelka st., Anna Mašlaňová a Dalibor Tuček stává s celkovým náhozem 1834 kolků na 4x100 hodů trojnásobným Mistrem České republiky družstev Orla. Druhé místo patří domácím Ivančicím (1772) a bronzové umístění si s výsledkem 1757 poražených kuželek vykoulel tým Hranic.                                                                      PODROBNĚJŠÍ INFORMACE ZDE

MČR juniorek - Vracov

01.05.2016 18:03

Poslední dubnový víkend se konalo Mistrovství České republiky juniorských a žákovských kategorií. Mezi juniorky se z krajských přeborů, konaných v měsíci únor na čtyřdráze v Prostějově, probojovala za tým TJ Spartak Přerov naše bývalá hráčka Monika Pavelková. Sobotní odpoledne připadlo kvalifikačnímu náhozu na 120 hodů sdružených, ze které Monika postoupila z průběžného devátého místa s výkonem 575 do nedělního finále. 

Na finalistky čekala další stodvacítka, ze které vzešla jak Mistryně ČR v disciplíně 1x120 hs, tak i vítězka kombinace 2x120 hs, do které se počítal i výkon z předešlého dne. Monika, ačkoliv se potýkala se zraněním kolene, do své druhé hry nastoupila, ale bylo na ní znát, že ji bolesti brání plně se do hry položit. 

Dobojovala s číslem 528, což v kombinaci stačilo na konečné pěkné 17. umístění. Gratulujeme!

Kvalifikace 1x120 (sobota) - výsledky
◘ MCR 2016 juniorky-kombinace

Kelečský turnaj 2015 - VIII. ročník

20.06.2015 21:40

Děkujeme všem zúčastněným, kteří zavítali na VIII. ročník kelečského turnaje, konaný v období od 25.8-6.9.2015. Letos k nám dorazilo nejvíce týmů za všechny uplynulé ročníky. Zároveň byly překonány rok staré rekordy, a to jak v jednotlivcích, tak i v celkovém náhozu družstev. Ceny budou předány výhercům vhodným způsobem v brzké době a příští rok se na Vás budeme opět těšit. Hodu zdar!

  Konečné výsledky                                                      (aktualizováno 6.9.2015 22:14)
  •Obsazenost turnaje
  •Propozice 2015
  •Výsledky-loňský ročník

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>